poukazy-bonus

Animačný program

Od 1.3.2024 opäť k dispozícii naši certifikovaní animátori

Hurá, naši animátori sú tu opäť pre Vás!

Aj tento rok si môžete počas pobytu na Valachovke užiť bohatý a zábavný program pod vedením skúsených animátorov.

Kto sú naši animátori?

Naši animátori sú dvaja mladí, šikovní a aktívni ľudia s profesionálnym prístupom, ktorým nikdy nechýba dobrá nálada a zmysel pre humor. Spoznáte ich pod prezývkou „Didi a Pepe“, ktorú im, ako inak, vybrali deti sami. Didi a Pepe sú súčasťou nášho tímu už 7 rokov a ako naši súkromní animátori sú okrem samotného animačného programu nápomocní napríklad aj ako sprievodcovia po okolí, alebo ako doprovod počas školských výletov.

 

 

Pri ich programe si môžete byť istí, že sa deťom budú venovať naplno a celým srdcom, pretože animátorstvo pre nich nie je iba prácou, ale hlavne zábavou.

 

Aký program na Vás čaká?

Všeobecne sa môžete tešiť na rôzne klasické i zaujímavé športové aktivity, ranné rozcvičky, súťaže, kreatívne činnosti, náučné hry, spoločné tančeky, pesničky, diskotéky, karneval, opekačku a taktiež strašidelné hľadanie pokladu. Môžete sa spoľahnúť, že animátori majú pre Vás vždy pripravený široký repertoár rôznych hier a aktivít za akýchkoľvek okolností. A preto i keď zaprší, o zábavu na Valachovke nie je núdza.

 

    

    

 

Spolu s našimi animátormi môžete taktiež spoznávať prírodné a historické krásy v Štiavnických vrchoch a okolí. K najkrajším miestam pre výlety patrí historické mesto Banská Štiavnica (zapísané v zozname svetového dedičstva UNESCO), alebo Kamenné more (prírodný úkaz, najväčší v strednej Európe). Ďalej je možné navštíviť napríklad Krištáľový kameňolom, kaštieľ Svätý Anton, štôlňu Bartolomej, mincovňu v Kremnici, Zveropark a mnoho ďalšieho.

 

    

                                  

 

Ako BONUS ponúkame pod vedením našich animátorov možnosť ukážky kynologického športu agility a psích trikov (po predchádzajúcej dohode).

 

 

Program pre deti sa vždy navrhuje v spolupráci s pedagógmi a vedúcimi skupín, aby sa čo najviac prispôsobil individuálnym požiadavkám konkrétnej skupiny a dotiahol sa do maximálnej spokojnosti.

Program závisí od zvoleného rozsahu animačných služieb (viď. Cenník animačných služieb).

 

Pre aké skupiny je program vhodný?

Všeobecne platí „Valachovské pravidlo“, že naše animačné služby sú tu pre toho, kto sa chce veľa zabaviť, zasmiať sa, spoznať nové miesta a pritom sa niečo nové naučiť.

 

Cenník animačných služieb

Poldenný program
(4 hodiny)
10 € / osoba
Celodenný program 15 € / osoba
Zvýhodnený balíček
pre školy v prírode
a organizované skupiny
40 € / osoba / pobyt

Cena zvýhodneného balíčku je kalkulovaná pre 5 dňový pobyt škôl v prírode.

Pri inej dĺžke pobytu organizovanej skupiny Vám cenu radi prispôsobíme

(V prípade akejkoľvek požiadavky sme pripravení upraviť podmienky služieb)

 

Na záver pár slov priamo od našich animátorov

Didi: „Detičky boli, sú a budú pre nás vždy prioritou. Počas školy v prírode sa snažíme spoločný čas využiť na maximum a nazbierať čo najviac zážitkov. Kvôli nim sa nakoniec ani nevieme rozlúčiť.“

Pepe: Práca s deťmi je pre mňa veľká radosť a výzva. Každý program je pre nás dobrodružstvom, počas ktorého spoločne objavujeme a učíme sa nové veci. Snažíme sa, aby každé dieťa odchádzalo s úsmevom a plné krásnych zážitkov.“

 

Tešíme sa na zábavu s Vami!

Didi a Pepe v spolupráci s tímom Valachovka

arrow
Facebook Instagram