poukazy-bonus

Dovolenka

na chate v Štiavnických vrchoch

Valachovka

Relax

V útulných izbách

Valachovka

Víkend

s rodinou, s priateľmi na chate

Valachovka

Ubytovanie

s dostatkom súkromia,
ale nie na samote

Valachovka

Zima

na Valachovke

Valachovka
shadow

Ubytovanie - Chata VALACHOVKA

Dovoľte predstaviť Vám región stredného Slovenska, bohatý a jedinečný svojou prírodou, kultúrnymi pamiatkami, liečivými minerálnymi prameňmi, ale známy i svojou históriou, architektúrou a srdečnosťou jeho obyvateľov.

Nami ponúkané rekreačné a ubytovacie zariadenia sa nachádzajú v katastri obce Vyhne v turisticky atraktívnej oblasti.

Vyhne /350-550 m n.m./ - ležia v údolí bansko-štiavnických vrchov, 12 km severozápadne od mesta Banská Štiavnica, ktorá bola aj s pamiatkami v jej okolí zapísaná v roku 1993 na Listinu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Vyhne sú atraktívne pre všetkých návštevníkov, ktorí vyhľadávajú oddych v lone malebnej prírody, možnosť športového i kultúrneho vyžitia sa, wellness a relax v termálnom kúpalisku a množstvo turistických /cykloturistických / trás ...

Ubytovanie Vyhne je záruka zábavy a relaxu vo Vodnom raji. Lokalita je zároveň lákavou voľbou pre aktívnych turistov a lyžiarov. Presvedčte sa sami, že chaty Vyhne ponúkajú kvalitné služby v krásnom prostredí!

Máte záujem stráviť Vašu dovolenku v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov? Chata Valachovka je pre Vás tým ideálnym riešením. Naše ubytovanie v chate patrí medzi overené a odporúčané ubytovacie zariadenia na portáli MegaUbytovanie na Slovensku. O chate Valachovka sa dozviete viac na stránke ubytovanie Vyhne. Veríme, že strávite v Chate Valachovka výbornú dovolenku a vrátite sa k nám opäť. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

arrow
Facebook Instagram